İYİLİKTE BULUŞALIM

Gelin İyilikte Buluşalım

Şimdi ve Her Zaman…

Atıldı "İYİLİĞE" tohumlar....

Tohumların büyümesi için gerekli her damla suyun kıymeti bilinerek devam edildi yola.

Damalar göle dönüştü, besledi her bir iyilik fidanını. "İyilik Bulaşıcıdır" dedik ve öyle oldu da. İyilik ailesinin her bir ferdi saçtı iyilik tohumlarını etrafına...

İyilik bir çocuğun rüyasına, gülüşüne dönüştü. Gülümsemeler bulaştı her geçen gün, iyiliğe uzanan eller çoğaldı.

Gecikmeden, İncitmeden, Doğru kişiye ulaşmak için çabaladık. Yardım eli uzatanın vicdanı, yardım alanın ise dualarında olduk. Kalplere iyilik aşılayıp, huzurla birbirimize sarıldık.

Samimiyet ve güven her adımımızda yanımızda oldu. Büyüdük, kocaman bir aile olduk. Bir bir dağıtılırken iyilik fidanları ilçemizde, bizlere el uzatanları, bizlere liderlik edenleri unutmadık...

Projemiz 2020 dönem Yunusemre Kaymakamımız Atilla KANTAY tarafından başlatılmış ve sonrasında da büyümeye devam etmektedir.

Milletimiz tarih boyunca yardıma ve desteğe ihtiyacı olan her cana her zaman ümit olmuş,  buruk ve kırık kalplerin yeniden inşa edilmesine ve hayata ümitle bakmasına vesile olmuştur. O halde gelin bize sığınan kırık kalpleri onaralım.

Gelin yetimi-öksüzü gözetelim. Kimsesizlere sahip çıkalım.  

Gelin engelli kardeşlerimize yardımcı olmak için onlarla aramıza giren engelleri ortadan kaldıralım.

Gelin umutlarını bize bağlamış olan ihtiyaç sahiplerine milletimizin iyilik elini, şefkat elini, merhamet elini taşıyalım. Onlara iyilik dağıtalım.

Gelin yardımlarınızı bir iyilik hareketine dönüştürelim. İyilikte buluşalım.

Projemiz kapsamında hazırlanan ihtiyaç cetvellerinde bulunan kişilere siz de iyilik elinizi uzatabilirsiniz.

Aşağıda banka hesap bilgileri bulunan IBAN numaramızın açıklama kısmına yardım etmek istediğiniz kişinin referans numarasını belirterek (adınız-soyadınız, T.C. kimlik numaranız, telefon numaranız ve kişisel notunuz ile birlikte) bağışta bulunabilirsiniz.

Dilerseniz ihtiyaç referans numarası ile bizleri arayarak da bağış yapabilirsiniz.

Bağışlarınız öksüze, yetime umut, ölmüşlerinize rahmet, sizlere de bereket olarak geri dönsün…

Nasıl Yardım Yapabilirim?

Yapacağınız yardımın referans numarasını (adınız-soyadınız, T.C. kimlik numaranız, telefon numaranız ve kişisel notunuz ile birlikte) aşağıda yer alan IBAN Numaramıza nakdi değerini gönderebilirsiniz. Sorularınız için 0236 211 04 60 numaralı telefondan Yunusemre Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı'nı arayabilirsiniz.

Banka Adı: Ziraat Bankası

Şube Adı: İzmir Caddesi Şubesi

Şube Kodu-Hesap No: 2159-68589353 5004

IBAN No: TR04 0001 0021 5968 5893 5350 04

Yardımınız için ihtiyaç sahipleri adına teşekkür ederiz.