top of page

EĞİTİM BAĞIŞLARI

Eğitim herkesin hakkıdır. Bu sebeple dezavantajlı çocuklarımızın eğitimleri için gerekli her türlü araç-gereç ve kırtasiye ihtiyacını daha hızlı karşılamak amacıyla yardımlarınızı bekliyoruz.

Maddi durumu yetersiz olan dezavantajlı çocuklarımızın ve gençlerimizin eğitim ihtiyaçları için burs vererek yaşam boyu öğrenen, araştıran, sorgulayan, çağdaş, özgüvenli ve topluma karşı sorumlu bireyler olarak yetişmelerine siz de yardımcı olabilirsiniz.Eğitimde fırsat eşitliği için burs yardımında bulunabilirsiniz.

Çocuklar fidanlarımız, kitaplar ise onların cansuyudur. Çocuklar kitap okuyarak gelişir, öğrenir, kendine ve topluma faydalı bireyler olurlar. Bu kapsamda istediği kitaba ulaşma fırsatı yakalayamayan çocuklara bir kitap da siz bağışlayın ve yarınlara umutla bakmalarına yardım edin.

Eğitime hiçbir yol engel olmasın! Okul çağındaki dezavantajlı çocuklarımızın okul ulaşım masraflarının karşılanması için yardımlarınızı bekliyoruz.

Nasıl Yardım Yapabilirim?

Yapacağınız yardımın referans numarasını (adınız-soyadınız, T.C. kimlik numaranız, telefon numaranız ve kişisel notunuz ile birlikte) aşağıda yer alan IBAN Numaramıza nakdi değerini gönderebilirsiniz. Sorularınız için 0 236 211 04 60 numaralı telefondan Yunusemre Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı'nı arayabilirsiniz.

Banka Adı: Ziraat Bankası

Şube Adı: İzmir Caddesi Şubesi

Şube Kodu-Hesap No: 2159-68589353 5004

IBAN No: TR04 0001 0021 5968 5893 5350 04

Yardımınız için ihtiyaç sahipleri adına teşekkür ederiz.

bottom of page